Forum sojuszu ESS

ELITARNE SZWADRONY ŚMIERCI


#16 2011-12-15 21:08:37

 Gandi

Administrator

Skąd: Wyzima
Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Regulamin

Dorzuciłbym też punkt:
1.7 "Degradacja" oznacza nadanie członkowi rangi "Zagrożony". Taki gracz nie ma żadnych uprawnień w sojuszu, a jego zachowanie jest obserwowane wyjątkowo wnikliwie.

Offline

 

#17 2011-12-15 21:30:31

klav

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Regulamin

Wszystko w miarę ok, ale wydaje mi się ze karanie za dwu dniową nieobecność na forum to przesada. Ja na przykład w domu jestem rzadko i często na ogame'a wchodzę przez komórkę przez co szkoda mi transferu na forum. A o najważniejszych informacjach dowiem się z wiadomości w grze, bo na pewno będą tam poruszane.

Klav

Offline

 

#18 2011-12-15 22:30:25

 Gandi

Administrator

Skąd: Wyzima
Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Regulamin

no nareszcie jakaś konstruktywna uwaga. Jednakże za 2 dni nieobecności kara się tylko w czasie wojny, kiedy ciężko wszystko wyrazić w wiadomościach. Jeśli jednak ten wpis ci nie pasuje, jaką zmianę proponujesz?

Offline

 

#19 2011-12-15 22:33:13

Plazma

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin

Jak dla mnie może być. Uważam, że czas nieobecności na forum mógłby być trochę dłuższy ale ogólnie to jest dobrze. Jeszcze coś, nie żebym się czepiał, ale punkt 3.1.2 do końca mi nie pasuje. Jeśli stwierdzę, że moja pomoc militarna w ogóle nie ma sensu z różnych powodów to nie chce za to kary, że jej nie wysłałem. Wiem, że taka okoliczność jest mało prawdopodobna, ale nie mam zamiaru wysyłać swojej małej floty tylko po to np. żeby zostać mięsem armatnim, bo oficer tak chce. Sorry, że tak krytykuje, ale chcieliście opinii to macie. Przypominam, że to tylko moje zdanie.

Offline

 

#20 2011-12-15 22:45:28

Plazma

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin

Chciałbym się jeszcze zapytać o to kogo można atakować. Myślę, że nie warto rozpoczynać wojen, ale uważam, że można byłoby atakować członków innego sojuszu, którzy są nieaktywni np. tydzień, ponieważ ten sojusz raczej i tak powinien go wywalić, a po za tym to jeśli kogoś nie ma dosyć długo to raczej bierze urlop. Chodzi mi tu oczywiście o graczy z szarym kolorem podpisu.

Offline

 

#21 2011-12-16 09:10:35

klav

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Regulamin

Gandi napisał:

no nareszcie jakaś konstruktywna uwaga. Jednakże za 2 dni nieobecności kara się tylko w czasie wojny, kiedy ciężko wszystko wyrazić w wiadomościach. Jeśli jednak ten wpis ci nie pasuje, jaką zmianę proponujesz?

Podczas pokoju proponował bym ostrzeżenie po 4 dniach nieobecności, po tygodniu degradacja. A co do pomocy militarnej to uważam, że KAZDY powinien brać czynny udział w wojnie. Przecież w każdym sojuszu znajdzie się gracz o podobnym poziomie do naszego a jak nie to zawsze można sklecić jakiegoś ACS'a ; )

Offline

 

#22 2011-12-16 13:39:40

Plazma

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin

Jestem za tym co napisał klav, jeśli chodzi o czas nieaktywności na forum, a jeśli chodzi o wojnę to też jestem za tym by każdy brał czynny udział, ale karanie za brak tej pomocy powinno być jakoś uargumentowane.

Offline

 

#23 2011-12-16 17:06:24

 Gandi

Administrator

Skąd: Wyzima
Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Regulamin

OK, mała aktualizacja. Co myślicie?





Regulamin sojuszu "Elitarne Szwadrony Śmierci"

1.Postanowienia ogólne
1.1 Każdy członek sojuszu ma obowiązek znać regulamin i go przestrzegać.
1.2 Każdy członek sojuszu podlega tym samym karom.
1.3 W razie notorycznych naruszeń regulaminu przez gracza kary zostaną wobec niego zaostrzone.
1.4 W szczególnych okolicznościach kary mogą zostać odroczone, anulowane, złagodzone lub cofnięte.
1.5 Wykroczenia naliczane ilościowo ulegają przedawnieniu po 3 tygodniach
1.6 Zdegradowani gracze po 2 tygodniach nienagannej gry mają prawo domagać się przywrócenia rangi "Żołnierz"
1.7 "Degradacja" oznacza nadanie członkowi rangi "Zagrożony". Taki gracz nie ma żadnych uprawnień w sojuszu, a jego zachowanie jest obserwowane wyjątkowo wnikliwie.

2.Aktywność
2.1 Każdy członek sojuszu ma obowiązek logować się do gry raz na 24h, chyba, że wcześniej zgłosi na forum nieobecność. Kary:
1 dzień nieobecności - Ostrzeżenie
2 dni nieobecności - degradacja
4 lub więcej dni nieobecności - usunięcie z sojuszu
2.2 Każdy członek sojuszu ma obowiązek zaznajamiać się z tematami poruszanymi na podforum "Sojusz ESS" co najmniej co 3 dni, w okresach wojny raz na jeden dzień. Kary:
4 dni nieaktywności - ostrzeżenie
tydzień nieaktywności - degradacja
9 dni nieaktywności - usunięcie z sojuszu
W okresie wojny:
2 dni nieaktywności - ostrzeżenie
4 dni nieaktywności - usunięcie z sojuszu

3. Pomoc członkom sojuszu
3.1.1 Członkowie sojuszu nie mają obowiązku wypełniać każdej prośby o surowce, chyba że zostanie ona podkreślona przez oficerów
3.1.2 Członkowie sojuszu mają obowiązek wysłać pomoc militarną na prośbę oficerów sojuszu. Wyjątkiem są sytuacje gdy gracz nie może oddelegować statków (bo np. wykonuje inne zadanie) lub jego pomoc ewidentnie nie wzmocniła by floty (np. 1 MT).Kary:
Jednokrotne niewypełnienie prośby- Ostrzeżenie
Dwukrotne- degradacja
Trzykrotne- usunięcie z sojuszu
3.2 Każdy sojusznik powinien w miarę możliwości rozwiązywać problemy na forumowym dziale "Pomoc"
3.3 Każdy członek ESS, który zaatakuje sojusznika zostanie NATYCHMIAST usunięty z sojuszu

4. Kultura
4.1 Każdy członek sojuszu ma obowiązek zachowywać się kulturalnie wobec innych: unikać przekleństw, traktować pozostałych z szacunkiem i doceniać ich zdanie. Za nieprzestrzeganie tego punktu regulaminu grozi degradacja, a potem usunięcie z sojuszu.

5. Uprawnienia oficerów
5.1 Do oficerów należy egzekwowanie kar przewidzianych w regulaminie sojuszu.
5.2 Oficerowie mogą edytować i usuwać posty oraz profile naruszające punkt 4.1 regulaminu
5.3 Każdy oficer podlega tym samym karom co reszta członków sojuszu
5.4 Rangi na forum przyznawane za ilość postów nie dają żadnych przywilejów, są jedynie miarą aktywności graczy.

Offline

 

#24 2011-12-16 17:33:30

klav

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Regulamin

Jak dla mnie jest dobrze!

Offline

 

#25 2011-12-16 19:01:22

9XXmenXX9

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Regulamin

moze byc

Offline

 

#26 2011-12-17 16:36:28

Plazma

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin

Dla mnie też.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szostaf.pun.pl www.mysek550i.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl www.rpssamp.pun.pl